„Włoskie wakacje” to jeden z tych filmów, które zachwycają krajobrazami. Widz naprawdę przenosi się w świat, który widzi na ekranie – rozmarza się i sam pragnie pojechać w miejsca, które są ukazywane w filmie. Obraz z 2020 roku jest porównywany do takich filmów jak „Dobry rok” czy „Pod słońcem Toskanii”. Wyróżnia się jednak fabułą, która dotyka relacji ojca i syna – powodów jej osłabienia i możliwości naprawienia wszystkiego, ponieważ nigdy nie jest za późno żeby zmienić swoje życie. Gdzie można obejrzeć film? Co warto wiedzieć o „Włoskich wakacjach”?

„Włoskie wakacje” – o aktorach i fabule

„Włoskie wakacje” to film, który miał swoją premierę na świecie 9 lipca 2020 roku. Wakacyjny czas jest rzeczywiście idealny na zapoznanie się z tym obrazem, jako że odnosi się on do letnich dni i ciepłych regionów. Warto jednak skusić się na seans także w zimniejszym okresie w roku – swobodnie można sobie wyobrazić, że za oknem trwa lipiec czy sierpień. Film dosłownie rozgrzewa serca! Piękna historia została wyreżyserowana przez Jamesa D’Arcy, który odpowiada również za scenariusz. W główne role wcielili się Liam Neeson oraz Micheál Richardson. Mężczyźni we „Włoskich wakacjach” grają ojca i syna, Roberta i Jacka. Co ciekawe, Micheál Richardson naprawdę jest synem Liama Neesona. Panowie nie mieli więc większych trudności by wcielić się w swoje role i brawurowo je odegrali. Akcja skupia się na relacji ojca i dorosłego syna, przenosząc się z Londynu do Toskanii, ponieważ Jack namawia ojca do sprzedaży rodzinnego domu we Włoszech, w którym od dawna nikt już nie mieszka. Na miejscu okazuje się, że sprzedaż nie będzie możliwa, jeśli dom nie zostanie wyremontowany – wymaga zaś gruntownego remontu. Panowie będą musieli zostać w Toskanii dłużej niż pierwotnie zakładali. Jest to jednak w gruncie rzeczy pozytywne wydarzenie – będą mieli okazję nacieszyć się włoskimi widokami, poznać wielu ciekawych ludzi, a przede wszystkim poprawić swoje relacje. „Włoskie wakacje” pokazują, że nigdy nie jest za późno, żeby odmienić swoje życie na lepsze!

„Włoskie wakacje” – o telewizji internetowej

Film „Włoskie wakacje” można już oglądać w legalnej telewizji internetowej. Emitowany jest online, co jest bardzo wygodne – takie rozwiązanie ma coraz więcej zwolenników nie bez powodu. Można zawsze włączyć wybrany film, gdy tylko ma się na to ochotę. Można wstrzymać na chwilę akcję, gdy trzeba akurat coś załatwić i wrócić do seansu, gdy ma się już wolny czas. Można też oglądać filmy i seriale w dowolnym miejscu – nawet w podróży. Wystarczy tylko posiadać sprzęt z dostępem do internetu. We „Włoskich wakacjach” na pewno zakocha się mnóstwo widzów! Część z chęcią wróci do tego obrazu po jakimś czasie, by przypomnieć sobie tą historię i by na nowo zachwycić się malowniczymi krajobrazami Włoch. Niewątpliwie warto skorzystać z możliwości oglądania filmu online!