Polski serial „Ślepnąc od świateł” już dostępny w telewizji internetowej! Gdzie najlepiej go oglądać – „Ślepnąc od świateł” odcinki

Kochasz produkcje oparte na twórczości twoich ulubionych pisarzy? „Ślepnąc od świateł” to serial dla Ciebie! 

laptop photo

Jeśli jedynym z twoich ulubionych, polskich pisarzy jest Jakub Żulczyk to koniecznie musisz zobaczyć adaptację jego bestsellerowego książkowego dzieła – serial „Ślepnąc od świateł”. Produkcja zrealizowana z dbałością o najmniejsze detale, wierna książkowemu oryginałowi to coś dla Ciebie. Serial po prostu warto obejrzeć, bo to świetna historia kryminalna z refleksyjnym sznytem. Produkcja „Ślepnąc od świateł” jest już dostępna onlin, więc nie zwlekaj z oglądaniem!

Niedaleko pada jabłko od jabłoni, czyli fabularna treść serialu „Ślepnąc od świateł”

Serial „Ślepnąc od świateł” jest bardzo wierną adaptacją literackiego pierwowzoru napisanego przez Jakuba Żulczyka. Historia toczy się wokół siedmiu dni z życia Jakuba, warszawskiego dilera kokainy. Kuba planuje wreszcie wyjechać na wakacje do ciepłych krajów, nigdzie nigdy nie wyjeżdżał, więc zasłużony wypoczynek mu się przyda. Przed udaniem się w podróż musi załatwić wszystkie sprawy związane z „interesami” – ma na to siedem dni, pełny tydzień. Plany może mu pokrzyżować tajemnicza torba sportowa, w której posiadaniu znalazł się główny bohater. Oprócz gotówki zawiera ona partię trefnej, różowej kokainy, której poszukują inni kryminaliści. Jednym z nich jest Dario, stary warszawski gangster, który właśnie opuścił mury zakładu karnego. Czy głównemu bohaterowi oda się planowo wylecieć na wymarzone wakacje?

Czy serial „Ślepnąc od świateł” jest tak dobry jak książka? Czy dorównał książkowemu pierwowzorowi?

Bez wątpienia serial „Ślepnąc od świateł” jest co najmniej tak dobry, jak literacki pierwowzór. Można zaryzykować stwierdzenie, że jest nawet lepszy. Za realizację produkcji odpowiadał Krzysztof Skonieczny, który także wraz z Jakubem Żulczykiem napisał scenariusz do serialu „Ślepnąc od świateł”. Wszystko jest tu dopracowane na tip-top, nie ma miejsca na pomyłki. Operatorsko serial to naprawdę majstersztyk, twórcom niesamowicie udało się ukazać zakamarki miasta stołecznego. Główną rolę gra Kamil Nożyński, jest on debiutantem, a wypada zaskakująco dobrze odtwarzając enigmatycznego dilera kokainy. W serialu pojawia się cała aktorska plejada, począwszy od Jana Frycza jako Dario, poprzez Roberta Więckiewicza, a skończywszy na Cezarym Pazurze. Całość okraszona jest wyśmienitą ścieżką dźwiękową, która jest bardzo różnorodna. Musisz to zobaczyć!

Czy zobaczyć w telewizji serial „Ślepnąc od świateł”?

Serial „Ślepnąc od świateł” można zobaczyć w telewizji jednak chodzi o jej specjalny rodzaj – mianowicie telewizję internetową! Nie potrzeba Ci nic więcej niż urządzenie elektroniczne, na przykład smartfon, telewizor ze smart tv czy laptop oraz dostęp do internetu. Wtedy wystarczy, że w polu wyszukiwarki internetowej wpiszesz ‚„Ślepnąc od świateł odcinki’ i masz dostęp do baz serwisów z serialem!

Którą telewizja online jest najlepsza, żeby zobaczyć serial „Ślepnąc od świateł”?

Jednym z najpopularniejszych serwisów świadczących usługi telewizji internetowej jest IPLA. Nieskomplikowana platforma pozwoli Ci w prosty sposób uzyskać dostęp do ulubionych filmów czy seriali. Znajdziesz tam także serial „Ślepnąc od świateł”!