Polska doczekała się kontynuacji kultowej serii w postaci filmu „Psy 3”. Gdzie oglądać „Psy 3”?

Wielu widzów wychowujących się na pierwszych dwóch częściach, pewnie nigdy nie spodziewało się, że po tylu latach, ujrzą dalszą historię Franza Maurera. Gdzie z legalnych źródeł można dostać film „Psy 3”?

Krótko o fabule i filmie „Psy 3”.

Akcja filmy rozpoczyna się w momencie, gdy Franz Maurer wychodzi z więzienia po 25 latach. Zastaje całkowicie zmienioną warszawę. Z wybudowanym metrem oraz wieżowcami. Otaczający go świat zmienił się bezpowrotnie, ustrój również. Koledzy z dawnych lat zdążyli się zestarzeć. Główny bohater znajduje swoich starych współpracowników i towarzyszy. Zaczyna się jego ostatnia już opowieść. Pytanie, czy podoła tak jak za dawnych lat? Film zrealizowany jest sprawnie i nie można powiedzieć, że nudzi. Dobrze się go ogląda. Nie brakuje w nim wspomnień i nawiązań do wcześniejszych części, co na pewno ucieszy wiernych fanów serii. Pasikowski, aby utrzymać atmosferę i charakter oryginalnych filmów z lat dwudziestych, wplata dobrze znaną nam muzykę z poprzednich części. Kolejny i już ostatni raz jest nam dane usłyszeć tak znaną nam już trąbkę. Mówiąc o obsadzie, trzeba pochwalić polskich aktorów, którzy stanęli na wysokości zadania i zagrali swoje role wyśmienicie. Tutaj niestety zalety „Psów 3” dla wielu internautów się kończą. Zarzuca się Pasikowskiemu słabego scenariusza, z wieloma niedociągnięciami.

Mimo tak wielu nawiązań do oryginalnych części i niezaprzeczalnej ciągłości zdarzeń, między najnowszą częścią a jej poprzednikami, widać spore różnice w wykonaniu tych filmów. Nowe „Psy” są o wiele lżejsze, nie poruszają trudnych tematów, społeczno-politycznych, z taką siłą i przekazem, jak robiły to pierwsze dwie części. Może właśnie dlatego zdania widzów są tak mocno podzielone. „Psy 3” online miały bardzo trudne zadanie dorównać filmom, na których wychowywały się pokolenia i które stały się symbolem społeczeństwa polskiego lat dziewięćdziesiątych. W teraźniejszym świecie nie sprawdzają się już rozwiązania wykorzystywane ponad dwadzieścia lat temu. Nie można powiedzieć jednak, że jest to film całkowicie zły. Jako zwykły film sensacyjny, z dużą ilością akcji i gangsterów, trzyma poziom. Porównując go jednak do klasyków kina polski, wypada dla większości widzów dość słabo. Nie znaczy to jednak, że nie warto jest go obejrzeć. Każdy szanujący się miłośnik „Psów” powinien sam na własnej skórze, doświadczyć zamknięcia trylogii i historii Franza Maurera.

Gdzie znaleźć „Psy 3” online? Ostatnia część serii już w internecie.

Gdzie znaleźć Psy 3 online? Najszybszą i najprostszą opcją, by bezpiecznie oglądnąć film „Psy 3” jest zajrzenie do Internetu. Legalne źródła takie jak platformy do oglądania filmów i seriali online, pozwalają na wsparcie twórców filmu i jednocześnie udostępniają film każdemu użytkownikowi bez limitów. Już teraz można powrócić do kultowej serii i przeżyć ja na nowo we własnym mieszkaniu. Jeżeli ktoś nie zdążył zobaczyć filmu „Psy 3” w kinie, może to w tym momencie zrobić w legalnej telewizji internetowej, gdzie sami wybrać możemy kiedy, gdzie i z kim oglądamy. Za niedużą cenę, jesteśmy w stanie, cieszyć się historią Franza Maurera jeszcze przez długi czas i na własnej skórze przekonać się, czy ostania część „Psów” jest jej godnym zakończeniem. Zobacz sam i oglądaj „Psy 3” w legalnej telewizji internetowej.