Gdzie można obejrzeć „Psy 3. W imię zasad” – nową część kultowej serii?

 Najnowsza część serii „Psy” jest już dostępna online. Przyjrzyjmy się, gdzie można ją obejrzeć i czy właściwie warto?

 „Psy 3. W imię zasad” – genialna produkcja dla fanów polskiego kina akcji

 „Psy 3. W imię zasad” to film, który zdecydowanie trafi w gusta fanów polskiego kina akcji. Jest pewne dziedzictwo po gatunku, który w latach 90 starał się w sposób satyryczny przekazać widzom pewne realia. W tamtym okresie powstało wiele ciekawych, fantastycznych produkcji, a aktorzy tacy jak Cezary Pazura, czy Bogusław Linda, zaczęli być uwielbiani przez bardzo szeroką publikę. Jeśli więc masz trochę czasu i chcesz przypomnieć sobie klimat z poprzednich lat, a dodatkowo wciągnąć się w historię „Franza” Maurera 25 lat po wydarzeniach z dwóch poprzednich odsłon – „Psy 3. W imię zasad” to film dla Ciebie. Pasikowski kolejny raz stawia na sprawdzone rozwiązania, które lata temu ściągnęły przed ekrany tysiące osób. Łącząc je z bardziej współczesnymi toposami, otrzymujemy film, którym nie pogardzi żaden fan klasycznych produkcji. Zachęcamy więc gorąco do obejrzenia „Psy 3. W imię zasad”.

 „Psy 3. W imię zasad” – duet Linda i Pazura znowu pokazują klasę!

 Ikoną serii „Psy” jest duet – Pazura i Linda. W tej odsłonie „Nowy” i „Franz” znowu się spotykają. Tym razem ma to miejsce w zupełnie innym świecie. Polska przez 25 lat zmieniła się nie do poznania, a realia i zasady gry są teraz całkowicie odmienne. Obsada też przez lata musiała siłą rzeczy ewoluować, dziś na ekranie spotkamy takie postacie jak – Artur Żmijewski, Edward Linde-Lubaszenko, Dominika Walo, Sebastian Fabijański, Jan Frycz, Mirosław Baka, czy Marcin Dorociński. Ewolucję fabuły widać w scenariuszu Władysława Pasikowskiego, jego wizja „Psów 3” jest nieco inna od tej prezentowanej w poprzednich częściach. Widać to było już w słuchowisku – „Psy 2.5. W imię miłości”, który poprzedzał premierę filmu. Nie musimy jednak być z nim zapoznani, żeby odnaleźć się w fabule. Musimy jednak wiedzieć, gdzie obejrzeć „Psy 3” legalnie, online, żeby w pełni móc doświadczyć tego filmu.

 „Psy 3. W imię zasad” – najlepiej oglądać online, pytanie tylko gdzie?

 „Psy 3. W imię zasad” to niewątpliwie jedna z ciekawszych produkcji w 2020 roku. Jako że pojawiła się ona stosunkowo niedawno, od razu pojawiają się pytania o jej dostępność w sieci. Wiadomo, na samym początku emisji filmu, producenci chcą zarobić z udostępniania filmu do kin. Dziś jednak film jest dostępny na różnych platformach streamingowych, które za darmo udostępniają go szerokiej publice. Warto wspomnieć, że współczesny obraz tych platform w niczym nie przypomina pirackiej rzeczywistości, gdzie w większości były to filmy pozyskane i udostępnione nielegalnie. Zastanawiasz się, gdzie znaleźć „Psy 3”? Dziś możemy oglądać nowe produkcje legalnie w sieci. Jest to bardzo ważne, gdyż internet oferuje nam zdecydowanie najwyższą możliwą wygodę konsumowania treści. Możemy to zrobić wszędzie – w hotelu, w autobusie, w pokoju, w łóżku – gdziekolwiek mamy dostęp do sieci i odpowiednie urządzenie. Wystarczy usiąść, wpisać odpowiednią stronę i podgrzać popcorn.