Emai: biuro@grupapns.pl    Mob: 516 359 012    Siedziba: Dąbrowa Górnicza, Podlesie 3 41-300

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zgranym zespołem zapewniającym kompleksową obsługę firm i spółek w dziedzinie obecności w internecie.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług w atrakcyjnych cenach.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a podczas realizacji projektu utrzymujemy stały kontakt ze zleceniodawcą. Pomagamy dobrać optymalne rozwiązania do potrzeb klienta.

grupapns-logo

Misją firmy jest zapewnianie rozwiązań wysokiej jakości i tworzenie istotnej wartości w środowisku biznesowym, dzięki doskonałości innowacyjności i podążaniu za nowoczesnymi trendami w tworzeniu stron internetowych.

Tworzyć relację z klientami, które wzbudzają zaufanie. Reagować na potrzeby i pragnienia klientów, wnosić wkład w ich dobro i postępować zgodnie z zasadą spójności wewnętrznej.

Wspólnie pracować nad wrażeniem najwyższych wartości z zachowaniem trwałości firmy.

Odwiedź naszą główną stronę

A tak po ludzku?

Tworzymy grupkę pasjonatów, którzy odnajdują wiele radości nie tyle w zajmowaniu się projektowaniem stron www, sklepów internetowych, materiałów wizerunkowych, co tak naprawdę w prowadzeniu własnego biznesu.

Konieczność odnalezienia się na dość nasyconym rynku tzw. usług reklamowych jest momentami dość frustrujące, lecz satysfakcja wynikająca z podjętej inicjatywy i zadowolenia klientów, (którym jak mamy nadzieję pomogliśmy w realizacji pewnych celów) rekompensuje trud i wysiłek z tym związany.

Nie uważamy przy tym, że jesteśmy ekspertami z każdej dziedziny i niejednokrotnie uznajemy wyższość, bardziej doświadczonych kolegów po fachu. Tak jak każdy, boleśnie uczymy się na błędach, lecz ukierunkowujemy się na rozwój.

A lata lecą…

Patrząc z perspektywy tych kilku lat naszej działalności bardzo się zmieniliśmy. Rzeczy, które jeszcze nie tak dawno temu były zagadką, dziś są dla nas oczywiste i często zastanawiamy się co będzie gdy za jakiś czas spojrzymy za siebie.

Cenimy naszą pracę za kontakt z ludźmi, że każdy nasz klient to trochę inna historia, inna branża i inny zestaw potrzeb. Dzięki temu w czasie pracy odwiedzamy ciekawe miejsca i poznajemy rzeczy „od zaplecza”, oraz poznajemy ludzi, którzy tak jak i my podjęli ryzyko i  inicjatywę  otwierając własną firmę.

Zabierz mnie na górę

Firmowa strona www

Jest częścią Grupy PNS sp. z o.o. działającej na rynku stron www od 7 lat. Usługa opieki jest wyrazem naszej wieloletniej wiedzy i doświadczenia przy współpracy z firmami z kraju i zagranicy.

Kontakt

GrupaPNS sp. z o.o.

Podlesie 3, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Prosimy o umawianie spotkań

biuro@grupapns.pl

696 617 895

pns-logo-opieka  GrupaPNS - Strony internetowe - Tworzenie, projektowanie obsługa