Emai: biuro@grupapns.pl    Mob: 516 359 012    Siedziba: Dąbrowa Górnicza, Podlesie 3 41-300

Transport Gdynia – MatLogistic.pl

Miło nam poinformować, że do grupy firm objętych opieką dołączyła MatLogistic

Jest ona przedstawicielem branży transportu, logistyki i spedycji drogowej, oferując swoje usługi w dziedzinie przewozu drogowego towarów na terenie krajów Europy.

Nasza historia z klientem sięga wielu lat wstecz podczas których mogliśmy służyć naszą fachową wiedzą w przygotowaniu aż dwóch nowych wersji witryn firmowych. Tym bardziej cieszy nas fakt, że dalsza współpraca odbywać będzie się na bazie modelu opieki nad stroną internetową, gdzie możemy zaoferować dużo szersze możliwości rozwoju i pomocy.

matlogistic-gdynia

Firma transportowa – co możemy zaoferować?

Prace nad stroną www firmy są już prowadzone od jakiegoś czasu – ich efekty mogą Państwo zobaczyć odwiedzając adres www.matlogistic.pl. Od naszej pierwotnej realizacji i wdrożenia strony minęło już trochę czasu i jak to w internecie bywa – część rozwiązań uległo de-aktualizacji.  Na wstępie pracy więc było całkiem sporo – od aktualizacji oprogramowania, naprawy błędów, optymalizacji SEO po coś tak podstawowego jak wykonanie kopii zapasowej plików i bazy danych.

Na witrynę został wdrożony blog, gdzie nasi copywriterzy regularnie publikują artykuły z tematyki transport – spedycja – logistyka, mające na celu budowanie ciekawej biblioteki wiedzy jak również i ugruntowywać obecność firmy w internecie. Uzupełnieniem do całości jest wdrożony niedawno system newslettera do wysyłki informacji dla zapisanych konsumentów.

Ponad to wykonywane są również podstrony w stylu landing-page aby wspierać sprzedaż usług np: www.matlogistic.pl/transport-ekspresowy-europa/

Które w sposób ciekawy i przejrzysty prezentują daną gałąź działalności usługowej firmy MatLogistic.

Co opieka nad www może zrobić dla Twojej firmy logistycznej?

Niezależnie czy działasz w branży transportu i spedycji lub innej – opieka daje silną przewagę nad twoją konkurencją z samego powodu iż jest procesem ciągłym, nieprzerwanym – nie jednorazowym wykonaniem usługi na zasadzie „zrób i zapomnij”. Pozwala to lepiej zrozumieć potrzeby, lepiej na nie reagować i wspólnie wypracowywać rozwiązania pozwalające na zwiększenie sprzedaży lub świadomości istnienia marki.

Konkurencja na rynku jest zawsze duża – więc sięganie po rozwiązania niestandardowe i unikalne w swej formie jest rozsądnym kierunkiem postępowania.  W przypadku branży TSL nasza firma ma spore doświadczenie we współpracy z podmiotami zajmującymi ten sektor usług.  Wierzymy, że nasze działania pomogą gdyńskiej firmie osiągnąć wysoką pozycję w segmencie transportu.

Czytaj również:

grupapns-dawne-posty

Dlaczego na naszej stronie są stare wpisy?

Treść w internecie jest jednym z najważniejszych zasobów Od powstania tej strony minęło już s

adwokat-sosnowiec-put

Adwokat Sosnowiec – Jarosław Put

Realizacja witryny firmowej GrupyPNS, dla kancelarii adwokackiej Jarosława Put’a z Sosnowca.

tworzenie-stron-sosnowiec-2014

Tworzenie stron Sosnowiec GrupaPNS

Minęło trochę czasu od ostatniej aktualizacji tej strony internetowej. Już wkrótce pojawi się

Zabierz mnie na górę

Firmowa strona www

Jest częścią Grupy PNS sp. z o.o. działającej na rynku stron www od 7 lat. Usługa opieki jest wyrazem naszej wieloletniej wiedzy i doświadczenia przy współpracy z firmami z kraju i zagranicy.

Kontakt

GrupaPNS sp. z o.o.

Podlesie 3, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Prosimy o umawianie spotkań

biuro@grupapns.pl

696 617 895

pns-logo-opieka  GrupaPNS - Strony internetowe - Tworzenie, projektowanie obsługa