Emai: biuro@grupapns.pl    Mob: 516 359 012    Siedziba: Dąbrowa Górnicza, Podlesie 3 41-300

Informacje Zaglebiedabrowskie.pl

Uwaga! Ten post powstał bardzo dawno temu. Dowiedz się dlaczego zostawiliśmy go na stronie.

Informacje o imprezach i wydarzeniach na terenie Zagłębia czekają na tym lokalnym serwisie społecznościowym.

Zaglebiedabrowskie.pl jest serwisem, który funkcjonuje od wielu lat w lokalnej sieci miast Zagłębia – Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Będzina i Czeladzi. Celem serwisu jest informowanie mieszkańców tych miast o wydarzeniach jakie dzieję się wokół nich.

Serwis posiada funkcje portalu społecznościowego,  jakie zostały stworzone z myślą o dziennikarstwie obywatelskim – gdzie każdy użytkownik po zarejestrowaniu konta może dzielić się znanymi sobie informacjami z innymi – publikując informacje  o  eventach i imprezach w regionie. Idą istnienia portalu jest agregowanie w jednym miejscu informacji z różnorodnych podmiotów miejskich i prywatnych, które organizują wydarzenia skierowane do mieszkańców.

zaglebie-dabrowskie-pl-serwis

Współpraca z tymi podmiotami pozwala portalowi na pozyskiwanie coraz to nowej grupy odbiorców a praktyczny charakter portalu i oferowanych przez niego narzędzi – w tym zagłębiowskiej eventlisty – zyskał przychylność internautów. Serwis zaglebiedabrowskie.pl kontynuuje działanie i stale rozszerza swoją funkcjonalność, oferując dodatkowe opcje i sposoby dzielenia się informacjami.

Relacje z Dni Dąbrowy Górniczej, Dni Sosnowca czy Będzina to standard. Serwis publikuje również newsy o innych cyklicznych eventach: Dębowym Maj Festiwalu czy odbywających się corocznie targach w Expo Silesia. Rosnące zainteresowanie ofertą portalu pokazuje iż jest zapotrzebowanie na świadczenie tego typu usług. Istnieje wiele innych, podobnych serwisów lokalnych, które obsługują pozostałe obszary kraju – wskazując chłonną niszę rynkową.

Czytaj również:

transport-gdynia-mat-opieka

Transport Gdynia – MatLogistic.pl

Miło nam poinformować, że do grupy firm objętych opieką dołączyła MatLogistic Jest ona przed

grupapns-dawne-posty

Dlaczego na naszej stronie są stare wpisy?

Treść w internecie jest jednym z najważniejszych zasobów Od powstania tej strony minęło już s

adwokat-sosnowiec-put

Adwokat Sosnowiec – Jarosław Put

Realizacja witryny firmowej GrupyPNS, dla kancelarii adwokackiej Jarosława Put’a z Sosnowca.

Zabierz mnie na górę

Firmowa strona www

Jest częścią Grupy PNS sp. z o.o. działającej na rynku stron www od 7 lat. Usługa opieki jest wyrazem naszej wieloletniej wiedzy i doświadczenia przy współpracy z firmami z kraju i zagranicy.

Kontakt

GrupaPNS sp. z o.o.

Podlesie 3, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Prosimy o umawianie spotkań

biuro@grupapns.pl

696 617 895

pns-logo-opieka  GrupaPNS - Strony internetowe - Tworzenie, projektowanie obsługa