Emai: biuro@grupapns.pl    Mob: 516 359 012    Siedziba: Dąbrowa Górnicza, Podlesie 3 41-300

Tworzenie stron Sosnowiec GrupaPNS

Uwaga! Ten post powstał bardzo dawno temu. Dowiedz się dlaczego zostawiliśmy go na stronie.

Minęło trochę czasu od ostatniej aktualizacji tej strony internetowej. Już wkrótce pojawi się jej nowa odsłona a tymczasem korzystając z chwili wolnego czasu – mały wpis pozycjonerski.

GrupaPNS to nowa i ulepszona oferta dotycząca tworzenia stron www. Mieszkańcy Sosnowca, jak i klienci z terenu całego kraju mogą korzystać z wysokiej jakości rozwiązań dedykowanych związanych z sieciową działalnością swoich firm. Wraz z biegiem czasu ciągle udoskonalamy naszą ofertę o nowe rozwiązania – jak na przykład strony responsywne, które na każdym urządzeniu mobilnym dopasowują się swoim rozmiarem do przekątnej ekranu.

tworzenie-stron-sosnowiec-2014

Pozwala to na bezproblemowe surfowanie po stronie praktyczne z każdego miejsca, bez potrzeby siadania przed komputerem. Plusem tego rozwiązania jest fakt iż jest to ta sama strona, jaką widzimy na „klasycznym” monitorze – nie musimy więc przygotowywać osobnego zestawu treści dla wersji mobilnej, system przekształci je w sposób przyjazny dla smartfonów, tabletów itp.

Zmiany w filozofii projektowania stron www

Obecnie popularność zyskują strony w stylu tzw. „rollup’a”, a więc witryny których treść jest skonstruowana w postaci 1 bardzo długiej strony. Ogranicza to możliwość ucieczki użytkownika, którego nie zmuszamy do klikania i poszukiwania treści, a prezentujemy ją stopniową wraz z przewijaniem strony. Tworzy to 1 spójną treściowo podstronę, która przekazuje czytelny proces od punktu wejścia, po „call to action” do jakiego chcemy użytkownika skłonić.

Zastosowanie elementów HTML5 i CCS3, jak również animacji z poziomu samego kodu pozwala na osiąganie spektakularnych efektów. Na stronach internetowych wzrasta również znaczenie materiałów video w postaci prezentacji ofert, omówień zagadnień i videoblogów.

Zmiany dotknęły również wersji systemu CMS

Teraz jeszcze prostszy w użyciu – usprawnieniu uległa edycja i modyfikowanie zdjęć oraz galerii. Dodatkowe opcje pozwalają na szczegółową konfigurację elementów SEO. Dla klientów wymagających dodatkowych zabezpieczeń, posiadamy rozwiązania dodatkowo je wzmacniające.

Oczywiście każde zabezpieczenie nie daje 100% gwarancji, stąd też polecamy naszym klientom usługę opieki na stroną internetową – od edycji treści po pełne, cykliczne kopie zapasowe.

http://www.youtube.com/watch?v=aPwvI4cuG9s

Czytaj również:

transport-gdynia-mat-opieka

Transport Gdynia – MatLogistic.pl

Miło nam poinformować, że do grupy firm objętych opieką dołączyła MatLogistic Jest ona przed

grupapns-dawne-posty

Dlaczego na naszej stronie są stare wpisy?

Treść w internecie jest jednym z najważniejszych zasobów Od powstania tej strony minęło już s

adwokat-sosnowiec-put

Adwokat Sosnowiec – Jarosław Put

Realizacja witryny firmowej GrupyPNS, dla kancelarii adwokackiej Jarosława Put’a z Sosnowca.

Zabierz mnie na górę

Firmowa strona www

Jest częścią Grupy PNS sp. z o.o. działającej na rynku stron www od 7 lat. Usługa opieki jest wyrazem naszej wieloletniej wiedzy i doświadczenia przy współpracy z firmami z kraju i zagranicy.

Kontakt

GrupaPNS sp. z o.o.

Podlesie 3, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Prosimy o umawianie spotkań

biuro@grupapns.pl

696 617 895

pns-logo-opieka  GrupaPNS - Strony internetowe - Tworzenie, projektowanie obsługa