Emai: biuro@grupapns.pl    Mob: 516 359 012    Siedziba: Dąbrowa Górnicza, Podlesie 3 41-300

Strony internetowe Sosnowiec – pronetsystems

Uwaga! Ten post powstał bardzo dawno temu. Dowiedz się dlaczego zostawiliśmy go na stronie.

Precle są to treści umieszczane w sieci na stronach internetowych mające na celu podniesienie rankingu docelowej witryny www, do której linkują – to jest taki właśnie artykuł.

Strony internetowe i ich projektowanie to wbrew twierdzeniu wielu osób – proces złożony.

W sieci istnieje co prawda wiele gotowych szablonów – zarówno darmowych jak i płatnych, które często są wykorzystywane przez wykonawców nie posiadających odpowiednich zdolności aby prace na takim poziomie zrealizować. Cały proces tworzenia strony internetowej od bazowego szkicu, projektu graficznego po kompleksowe wdrożenie wymaga czasu i odpowiedniego warsztatu umiejętności.

Wraz z upływem czasu rosną również wymagania klientów – co za tym idzie nawet od prostych stron www wymaga się zachowania odpowiedniego standardu i jakości – przyjaznego i funkcjonalnego designu oraz możliwości edycji treści jaką daje CMS. Nowe technologie pozwalają na rozwiązania, które nie były możliwe jeszcze kilka lat temu – szybsze łącza, więcej danych, więcej możliwości.

Strona internetowa a twoja firma

„Każda firma musi posiadać stronę www” – to dość ogólne stwierdzenie. Praktyka i doświadczenie skłaniają nas do dodania własnego zdania do tej formułki – „Każda firma musi posiadać stronę www i umieć z niej korzystać”. Wielu przedsiębiorców bowiem nadal traktuje stronę www jak przysłowiową ulotkę A6, licząc że sam fakt jej istnienia to wystarczająca siła aby generować klientów, co jest oczywiście błędem. Tak samo jak w przypadku ulotki – stronę www trzeba niejako dostarczyć potencjalnemu odbiorcy poprzez różnego rodzaju reklamę.

Zarówno jeśli mówimy o technikach SEO, pozycjonowaniu, kampaniach sponsorowanych czy innych formach promocji – strona internetowa jest zwykle docelowym miejscem na które trafia klient, w którym rozbudziliśmy przez te formy ciekawość. O przepraszam nie klient – użytkownik, który naszym klientem może dopiero zostać zapoznając się z naszą ofertą i nawiązując kontakt.

Oczywiście wszystkie te działania generują koszty, które powinny się teoretycznie zwrócić. Teoria oczywiście pozostaje teorią, a życie weryfikuje ją dość brutalnie. Żadna reklama i kampania promocyjna nie gwarantuje jednak zawarcia transakcji sprzedażowej – zwykle dostarcza jedynie do nas odbiorcę, którego powinniśmy odpowiednio formować, przekonywać i ostatecznie – podpisać z nim umowę.

Rynek stron www jest jednak przesycony

Istnieje bardzo dużo wątpliwych wykonawców, jak również i bardzo pokaźna szara strefa dumpingująca ceny do poziomów nieprzyzwoitości. Oczywiście produkt jest wart tyle ile chce za niego zapłacić klient, jednak jeśli klient ma nieodpowiednią wiedzę i wyobrażenia na temat wkładu pracy i wymaganych umiejętności do stworzenia dla niego produktu o danym standardzie i parametrach – często słysząc realną cenę za tego typu usługę – czuje się, niesłusznie, oszukiwany.

Czytaj również:

transport-gdynia-mat-opieka

Transport Gdynia – MatLogistic.pl

Miło nam poinformować, że do grupy firm objętych opieką dołączyła MatLogistic Jest ona przed

grupapns-dawne-posty

Dlaczego na naszej stronie są stare wpisy?

Treść w internecie jest jednym z najważniejszych zasobów Od powstania tej strony minęło już s

adwokat-sosnowiec-put

Adwokat Sosnowiec – Jarosław Put

Realizacja witryny firmowej GrupyPNS, dla kancelarii adwokackiej Jarosława Put’a z Sosnowca.

Zabierz mnie na górę

Firmowa strona www

Jest częścią Grupy PNS sp. z o.o. działającej na rynku stron www od 7 lat. Usługa opieki jest wyrazem naszej wieloletniej wiedzy i doświadczenia przy współpracy z firmami z kraju i zagranicy.

Kontakt

GrupaPNS sp. z o.o.

Podlesie 3, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Prosimy o umawianie spotkań

biuro@grupapns.pl

696 617 895

pns-logo-opieka  GrupaPNS - Strony internetowe - Tworzenie, projektowanie obsługa