Odwiedź naszą nową stronę! Zobacz jak zmieniliśmy się dla klientów!
696 617 895
biuro@grupapns.pl
Home


Duża część użytkowników internautów nie jest świadoma konieczności aktualizowania oprogramowania za pośrednictwem którego surfują po internecie.

Dynamiczny rozwój internetu, pojawianie się nowych technologii oraz standardów wymuszają niejako na nas, od czasu do czasu potrzebę zainstalowania nowej wersji przeglądarki internetowej. Oczywiście nikt nas do tego zmusić nie może, jednakże upierając się przy pozostaniu przy przestarzałym oprogramowaniu użytkownik naraża się na ataki wynikające z jego luk bezpieczeństwa oraz świadomie ogranicza sobie funkcjonalność i możliwość korzystania w pełni z zasobów współczesnego internetu.

jak-zaktualizowac-przegladarke-internetowa

Dlaczego warto aktualizować przeglądarkę internetową?

  • Bezpieczeństwo - nowsza wersja przeglądarki naprawi większość błędów i luk wykrytych w wersji z której aktualnie korzystasz. Zapewni to lepszą ochronę przed wirusami i innymi próbami nieautoryzowanego dostępu do twojego komputera,
  • Szybkość – aktualizacja przeglądarki zwykle poprawia jej wydajność i pozwala szybciej i sprawniej poruszać się po zasobach internetowych,
  • Standardy - zgodność z nimi zapewni iż strony www będą wyświetlane w sposób poprawny,
  • Nowe funkcje – współczesne przeglądarki dają swojemu użytkownikowi znacznie większe możliwości dopasowania się do preferencji i stylu jego pracy.
  • Redukcja kosztów – konieczność dostosowania strony internetowej do poprawnego wyświetlania na starszych przeglądarkach generuje niepotrzebne koszty, które można zredukować poświęcając 5min. na aktualizację.
  • Jest to całkowicie darmowe! – nie musisz płacić za cykliczne aktualizację oprogramowania, potrzeba wyłącznie odrobiny chęci i chwili wolnego czasu.

Jak sprawdzić jakiej wersji przeglądarki używam?

Dość prosto, aczkolwiek różni się to odrobinę pomiędzy poszczególnymi wersjami aplikacji. Najczęściej informację o wersji używanej przeglądarki internetowej można znaleźć w menu pomoc->informacje o programie.

jak-sprawdzic-wersje-przegladarki

Pobierz aktualizację

Przestarzałe przeglądarki internetowe hamują rozwój internetu z powodu swoich ograniczeń. Oto lista najpopularniejszych przeglądarek oraz linków do stron, z których można pobrać darmową  aktualizację.

przegladarka-fire-fox FireFox Pobierz
google-chrome-przegladarka Google Chrome Pobierz
internet-explorer-aktualizacja Internet Exlorer Pobierz
opera-przegladarka-internetowa Opera Pobierz
wróć na górę